wtorek, 7 grudnia 2010

Gala Stylu 2011

Tak, jak zapewne zdecydowana część wie, jakiś czas temu miałem przyjemność robić zdjęcia do kalendarza. Była to charytatywna akcja zorganizowana przez Kołobrzeskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Kalendarz ten ma charakter integracyjny, do zdjęć pozowały zarówno podopieczne stowarzyszenia, jak i dziewczyny w pełni sprawne. Dziewczyny zostały ubrane do sesji w sukienki kołobrzeskiej firmy "Feema" pań Elżbiety i Karoliny Badeńskich. Wnętrza do sesji udzielił Hotel Aquarius Spa. Wszystkie zdjęcia wykonane zostały jednego (długiego) dnia, na szczęście nie robiłem tego sam, część zdjęc w kalendarzu jest autorstwa mojego kolegi Marka Łosia.
Premieraz kalendarza miała miesjce 3 grudnia na "Gali Stylu" zorganizowanej w Hotelu Aquarius, podczas której dziewczyny, prezentowały na wybiegu kreacje firmy Feema, oraz biżuterię "Centrum Bursztynu". Wspaniale było patrzeć na rozpromienione buzie podopiecznych stowarzyszenia.
Poniżej prezentuję zdjęcia mojego autorstwa, które znalazły się w kalendarzu.


Wszystkich kołobrzeżan którzy chcieli by wejść w posiadanie tego kalendarza zapraszam do Zakładu Aktywności Zawodowej PSOUU na ul. Mazowieckiej 29. Koszt kalendarza to 20zł (można dać więcej), dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony, na potrzeby podopiecznych. Osoby spoza Kołobrzegu mogą się kontaktować ze mną.

3 komentarze:

 1. fajna architektura na tym poziomym ze schodkami,pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja napiszę, że bardzo fajnie, że kobiety wyglądają naturalnie...
  Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia,gratuluję

  ps kalendarz musi być bardzo fajny - zwróć uwagę na pisownię w ostatnim słowie twojej informacji

  OdpowiedzUsuń